Víte, v čem jsou vypínače a zásuvky schneider od Lightpark jiné než ostatní? Pravda je, že těchto elektro produktů je na trhu celá řada, takže to vypadá, že už ani není potřeba více vybírat. Můžete volit podle ceny, kvality, a to je tak vše, nebo není!barevná stěna, duha
Pokud mluvíme o technických parametrech a spolehlivosti, jistě byste našli mnoho stejně kvalitních, tedy srovnatelných výrobků. To ovšem neplatí v případě, kdy se začneme bavit o designu. Nějaké designové vypínače se na trhu samozřejmě také dají najít, ale bývají to výrobky za velice vysokou cenu. Když ovšem zatoužíte po barevných produktech a pěkných tvarech, zažijete velkou nouzi. Tím spíše, když je budete žádat za cenu obvyklou.
A právě v tom jsou produkty od výrobce schneider electric specifické. Pokud si budete vybírat z produktové řady schneider unica, máte před sebou nekonečnou řadu možností – celou barevnou škálu plnou krásných barev a jejich odstínů. Také atraktivní tvary. A samozřejmě celkově vydařený design. A to vše překvapivě za běžnou cenu – to je nabídka, jakou nikde jinde nenajdete!

Chytré modulární řešení fandí změnám v interiéru

Jistě vás napadne, že celá věc má jeden háček. Když svůj byt opatříte barevnými elektro pomocníky, jistě se budou na všech barevných stěnách dokonale vyjímat, a ty bílé zajímavě oživí. Ovšem co v případě, kdy se vám stávající barva výmalby omrzí, a zatoužíte po změně?díry ve zdi, kabely
Bylo by opravdu nemilé, kdybyste třeba na blankytně modrých stěnách měli mít karmínově červené vypínače. Jenže v případě produktů z řady unica vám nic takového nehrozí. Barvu můžete vždy pružně přizpůsobit vašim představám.
Výrobky tvoří strojky, které jsou univerzální a vždy stejné a svrchní rámečky, které jsou barevné a snadno odnímatelné. Takže zatímco strojky zůstanou na vaší stěně už navždy, rámečky můžete měnit libovolně dle potřeby. A v tom spočívá jedinečnost provedení výrobků z řady schneider unica.