Váš zahradní bazén vám v průběhu léta dělá pochopitelně velkou radost. Ještě aby ne, když je jeho výsledkem pohoda během horkých dní, které můžete strávit ve vodě v optimální teplotě. Osvěžení a odpočinek v podobě koupání, které vám přinese však dosáhnete pouze tak, že budete jeho stav vody pořád sledovat a upravovat.
Chemické přípravky, jakými jsou tablety však zdaleka nestačí k tomu, abyste měli jednou provždy po starostech. Je nevyhnutelné i to, sledovat pravidelně hodnotu chloru, který by v ní neměl chybět a samozřejmě i pH, které musí být vždy v rovnováze.zahradní bazén

Chybějící chlorová složka vaši vodu znehodnotí

To, jestli se ve vaší vodě nachází dostatek chlorové složky poznáte už od pohledu na ní. Začne ztrácet průzračný vzhled a postupně se zakalovat. Abyste tomuto nepříjemnému kroku předešli, je důležité sledovat pomocí testeru Cl to, jak na tom stojí. Pro aktivní chloraci můžete použít účinný přípravek Chlor šok , který výrazně pomůže nastolit rovnováhu chloru ve vaší vodě na úroveň, kterou by měla mít.
Tento přípravek je vhodné použít nejen na jednorázovou chloraci, a to v případě, že vaší vodě tato podstatná složka chybí, ale taktéž i v průběhu celé koupací sezóny.Co je důležité poznamenat je to, že se nesetkáte s tvrdostí bazénové vody při jeho používání, protože neobsahuje vápník, který způsobuje na stěnách a na dně bazénové plachty vápenaté inkrusty.čistá bazénová nádrž

Tester Cl mějte vždy na dosah ruky

I když vaší vodě Chlor šok přinese dlouhodobou chloraci, nezapomínejte na to, že je dobré postupně sledovat to, jak na tom vaše voda stojí. Pořiďte si tedy příslušenství, jakým je tester Cl, který není na škodu mít vždy po ruce a použít ho v okamžiku, kdy se začne vaše voda zakalovat. Dosáhnout díky němu můžete dobré připravenosti a včasnému zásahu aktivních chemických přípravků ještě předtím, než se stav vaší vody zhorší zcela k nepoznání.
Vsaďte tedy na vyzkoušený a účinný přípravek, který dobře ví, jak zatočit s vodou, která není ideální pro koupání vás a vaší rodiny.