Poppers je název pro látku, která je nebezpečná, protože je hořlavá a vysoce těkavá. Je určená k čištění kůží, audio a video hlav, ale také k vyčištění erotických pomůcek a mnohých dalších věcí. Ovšem její druhé využití vás jistě více překvapí.
Osvětlený bar

Značkové a nejoblíbenější poppers na jednom místě

Hledáte různé značky nebo odlišné produkty? Nejznámější jsou rush, které jsou velice silné ale také strong vypovídá o mnohém. Zkusit je můžete všechny, protože se většinou prodávají po jednom kuse, takže není problém vyzkoušet více druhů. Známý je Amsterdam a další, které jsou jenom od prvotřídních dodavatelů.
ü Nejlepší účinek se však dostavuje při sexu. Tyto malé lahvičky totiž obsahují látku, která vám uvolní intimní oblasti a to jak u mužů, tak u žen. Dokonce se skvěle hodí pro homosexuály, kteří by bez něj nemohli provádět snad ani jeden anální sex. Uvolní vám to skvěle zadeček a proto je mezi sexuálny tento přípravek tak vyhledávaný.
ü U žen dokáže rozproudit vášně. U mužů při nadechnutí těsně před orgasmem vytvoří doslova výbuch emocí a erekce, která se zakončí slastnou ejakulací, kterou jste v životě nezažili. Začne vám bušit srdce, ucítíte krev v žilách. Ztratíte zábrany, takže včas nasaďte ochranu. To všechno a ještě možná daleko více můžete zažít, když zkusíte právě poppers.

Zamilovaný pár


Velice nízká cena zajistí vysokou dostupnost těchto produktů. Stačí přičichnout a budete se ocitat v jiném světě. Nemá to dlouhodobé účinky, takže za chvíli jste fit. Je to velká výhoda, protože alespoň nejste mimo několik dní, jako například po alkoholu a má to ještě zajímavější účinky, které si daleko více užijete. Na akci, párty pro jakoukoliv zábavu nebo na zpestření běžných životních intimních chvil. Všude se hodí právě malé lahvičky, které nás doslova napumpují na pár krásných a výjimečných okamžiků.
ü Dle platné legislativy však varujeme, že se jedná o prostředek určený k čištění. Proto dávejte dobrý pozor.