Každý kdo má malý byt, tak mě dá určitě za pravdu, že je každý centimetr dobrý. V malých bytech jako je 1+1 nebo nedej bože 1+kk je opravdu málo místa. Člověk tak musí šetřit místo úplně všude a musí se uskromnit na tento malý prostor. Ovšem i v takto malých bytech se dá na hodně místech ušetřit místo, a to za celkem slušné peníze. Dnes se společně podíváme, ke a na jakých místech se dá místo v malých bytech ušetřit. Nejlépe šetří místo skříně. Ať si každý říká co chce, tak skříně jsou jeden z největších problémů. Každý, kdo má staré almary, které jsou vyrobeny z těžké dřevotřísky, tak ať jim dá sbohem.

vestavěné skříně

Tyto skříně jsou nejen špatně dělané s úložným prostorem, ale také jsou rozměrově velké a neúsporné. Vestavěné skříně Praha, vám vyrobí skříně přímo na míru a budete je tak mít od stropu k podlaze a využijete celý potenciál prostoru. Jedná se o perfektní volbu pro všechny malé byty. Další volbou je vyměnit vanu za sprchový kout. Ačkoliv se to nezdá, tak tato přestavba ušetří mnoho místa a také nestojí tolik. Získaným prostorem můžete do koupelny umístit pračku se sušičkou, nebo dát do koupelny skříňku. Navíc, ať si každý říká co chce, tak až budete staří, tak si do vany jen těžko sednete.

vestavěné skříně

V neposlední řadě není od věci vyměnit postel za sklápěcí postel. Po každém spánku jednoduše složíte postel a získáte tak během dne dostatek místa. Tyto sklápěcí postele se vyrábějí jako gauč, nebo po zavření vypadají jako skříň. Navíc, jde na samotnou sklápěcí postel umístit další věci nebo nástavbovou skříň s úložným prostorem. Sklápěcí postel je tak ideální do všech malých bytů.Věřte, že pokud nezažijete bydlení v malém bytě, tak jen těžko pochopíte, jak moc mála místa v takovém bytě je. Důležité tedy je přeměnit byt tak, abyste měli co nejvíce místa a mohli se volně po bytě pohybovat. Velkou výhodou je také balkón.