V některých domácnostech to chodí tak, že se kupuje stále totéž, nebo něco podobného. Tatíček obdrží každý rok nové papuče, nebo trenýrky a musí projevovat radost stejně jako překvapení. Maminka dostává rok co rok nějaký hadřík na sebe, většinou svetřík a také se musí tvářit překvapeně a jásat jako dítě.

Pokud však ty děti v domácnosti ještě jsou, tak se jim kupuje lehce, protože ty malé dostanou hračky a ty větší něco do školy. A je to.

Samozřejmě, že nic nemám proti takovým pozornostem, někdo prostě nemá fantazii jak a co vybrat, čehož jsem sám klasickým příkladem. Nota bene, když už bydlí rodiče a děti zvlášť. Ani jedni ani druzí většinou neví, co si kdo koupil, a tak se lehce může stát, že otecko obdrží čtyři holící strojky. A má vystaráno až do smrti.

zátiší s hodinkami

Proto si v tomto mini článečku podovolím upozornit na dárek, který nikdo zaručeně nemá, a ani jej mít nemůže. Jsou to totiž hodinky.

A jéje, už vidím, jak se smíchy popadáte za břicho, že ty má přece každý. Obyčejné ano, ale ne ty, na které vás zde upozorňuji. Ty jsou totiž velmi zvláštní a jsou dělány po jednotlivém kusu, takže každý jediný je vlastním originálem a nemůže být proto dva krát.

Nuže, abych byl přesný, jde o dřevěné hodinky s věnováním, které si zadáte sami. Takže jen z toho musíte poznat, že nejde o tovární výrobek na běžící lince po sto kusech za deset minut.

Tento dáreček je milý a vhodný snad pro každou věkovou kategorii. Snad jen pro kojence bude třeba jeho koupi zvážit, ovšem i on již může mít připraveny hodinky do života na památku od dárce. Možná si jich bude po létech ještě více vážit.

obyčejné hodinky

A pokud si myslíte, že budou do tří dnů ukazovat jakýkoli čas s výjimkou toho přesného, tak se hluboce mýlíte. Do hodinek jsou vsazovány ty nejlepší strojky, a ne nějaké šunty s Asie.

Takže pokud se vám nabídka líbí, kupujte kliknutím na modrý text výše.