Kalorické tabulky pomohly již mnohým uživatelům. Především jim ukázaly, jaké špatné a myslné představy mají o správně sestaveném jídelníčku. Také je více, než jasné, že když zvolíme kvalitnější verzi potravin, tak budeme na tom mnohem lépe, než když budeme do sebe vkládat suroviny s chemickou úpravou. Stejně tak je to s masem, kdy od soukromníka bude jinak chutnat i vypadat. A to nejen od pohledu, ale především bude bohatší na živiny a vitamíny, minerály, zkrátka bude zdravější. Když si uděláme takovou prověrku toho, co jíme, tak možná budeme překvapeni, že i kila se začnou hýbat.

počítadlo

Co je to za nesmysl

Prý musíme více jíst a nehladovět. No a do toho hubnout, to nějak nedává smysl. Ale dává, právě díky tomu podpoříme růst svalů, nasytíme je bílkovinou a samozřejmě bude ideálně se k tomu začít taky tak trochu hýbat. Pravidelnost v jídle je dalším výborným tahem na branku. Možná zpočátku, než nastartujeme nějaký režim, se objeví i kilogram navíc, ale záhy metabolismus naskočí a váha se začne hýbat, přirozeně dolů. Pokud máme pocit, že jsme doslova nenajedení, tak lze si pomoci anorektikem. Například Adipex, cena je za daných podmínek velmi příznivá, skvěle pomáhá při dodržování v dietním omezování.

hubnutí

Nejvíce nám chybí tuky

Kdo by to jen řekl. Všude slyšíme, jak jsou tuky špatné a pak nějaké studie se to snaží vyvrátit. Tak abychom v tom zase neměli zmatek. Skutečně vysoce průmyslově zpracované sacharidy nám neprospívají. Díky nim přibíráme v pase a jednoduše tloustneme. Trápí nás poruchy metabolismu a objevuje se zcela jistě cukrovka. Nejvíce nám ve stravě chybí nenasycené mastné tuky, které se dají získat z ořechů, ryb a také semínek. Když používáme oleje, tak budou rozhodně lepší v biokvalitě. A raději, než margarín bude stoprocentně lepší opravdové máslo nebo ghí. Číst složení na výrobcích se rozhodně vyplatí. Především to všechno děláme pro naše zdraví a to je k nezaplacení.