Je známo, že děti milují pohyb, a dlouho nevydrží sedět v klidu. Pokud už tomu tak je, obvykle se uvelebí na vámi ostře sledované nové sedačce v obývacím pokoji, aby jim nic neuniklo. To je záležitost, kterou jistě nevidíte rádi a snažíte se potomka odkázat do jeho vlastního pokoje. Jenomže přimět dítě, aby si za bílého dne šlo odpočinout do postele je nemožná věc. Proto za tímto účelem přijdou vhod úžasné sedací vaky pro děti, které jsou vyrobeny v podobě zvířat žijících v divoké džungli, nebo těch jež najdeme běžně na každé farmě.
Polštář ve tvaru sovy
Zamilují si je všechny děti, které touží po domácím mazlíčkovi, ale z různých důvodů jim je nemůžete dopřát. Vybírat tedy mohou třeba veselou krávu Božku, psa Fíka, nebo růžového pašíka Pepu. Do daleké Afriky se v tu ránu přenesou v heboučkém objetí opičky Žofky a ochranu jim nabídne silák slon Dumbo. Na výpravu za polární kruh se mohou ve své fantazii vydat se sobem Lumpym. Své oblíbené knížky přečtou v pohodlí krunýře želvy Turtláka, či za dozoru moudré sovy Rozárky. Pro malé odvážlivce máme připraveného sametového krále džungle-lva Alexe. Všechny tyto vaky jsou ušité z kvalitního sametového materiálu s pevným prošitím a dvojitým vstupem, který znesnadňuje malým zvědavcům cestu k náplni vaku, kterou tvoří pevné polystyrenové kuličky.
Detail obličeje ležícího dítěte
Díky nim drží výrobky dobře svůj tvar a jako všechny naše produkty, i u těchto je možnost bezproblémového doplnění náplně. Ani čištění není nijak složité. Postačí slabý mýdlový roztok a houba, kterou celý vak lehce otřeme a případně znovu setřeme hadříkem už pouze čistou vodou. Věřte, že výběrem některého z našich nabízených vaků, uděláte svým dětem stejnou radost, jako by dostaly skutečné zvířátko! Stane se jejich věrným kamarádem, kterého navíc díky svojí zanedbatelné váze budou moci sami přemisťovat, a tak si samostatně volit i prostor pro jejich odpočinek v bytě, či domě.