Pomoc, nebo lépe řečeno služba, zaměřená na marketing a propagaci. Webové aplikace jsou určené především firmám, obzvláště těch, které se už řadí mezi korporátní společnosti apod. To ovšem neznamená, že si vlastní webovou aplikaci nemůžete pořídit také. Resp. ať už jste majitelem firmy, a chcete se více soustředit na marketing, nebo žádnou společnost nevlastníte, a chcete svou vlastní webovou aplikaci jen pro své soukromé účely, budete potřebovat profesionála, který Vám tuto aplikaci vytvoří. A co že to vlastně je? Webové aplikace usnadňují přístup Vašim potencionálním klientům k Vám, mají široké spektrum využití a jako nejznámější příklady můžeme uvést například tzv. poštovní programy, jako Gmail či Yahoo, déle také kancelářské, jako Google Docs, nebo Office 365. Mezi známější pak patří například Facebook.com nebo LinkedIn.com.

web aplikace

Jedním z výše zmíněných profesionálů je například Michal Strelec, který má s vývojem webových aplikací letité zkušenosti. On a jeho tým již realizoval celou řadu úspěšných projektů, mezi kterými najdete například BigShock, SEOlight, Prague Boats, Enginn a mnoho dalších. Jeho specializací je vývoj funkční a dlouhodobě udržitelné webové aplikace, přičemž Vám aplikaci dodá s komplexní službou. Do této služby spadá provoz a podpora samotné aplikace, která je navržena do posledního detailu přímo pro Vás na míru. Během konzultace programátor analyzuje a vyhodnotí Vámi specifikované požadavky, následně se odhadne cena a také časový harmonogram vývoje. Před samotným vývojem však začíná navrhování celkového designu, určení kontaktních osob, apod. Všechny tyto služby máte v ceně, nezpochybnitelnou výhodou je také samotná záruka kvality, profesionality a spolehlivosti programátora.

programování

Programátor během vývoje webových aplikací Strelec využívá nejmodernější technologii a také ověřené postupy inženýrství, díky tomu eliminuje chyby a případně je dokáže odstranit. V jeho mnohaletých zkušenostech najdeme například práci s ERP a CRM systémy, dále vyvíjí a provozuje systémy pro e-commerce, webovou a SEO analýzu, dolování dat z internetu a také samotné webové stránky. Mimo samotnou podporu a provoz Vaší aplikace Vám také nabízí případné rozšíření, zdarma Vám také vyhotoví představu o ceně a časový harmonogram.