Jste fitness centrum? A chybí vám online rezervační systém, protože v 21. století je skoro každý druhý je na internetu? My vám ukážeme jak funguje. Jste majitelem fitness centra? Nebo zaměstnancem, který se snaží ulehčit starosti svému zaměstnavateli? A nebaví vás každý den psát do sešitu rezervace podle toho, kdo zrovna bude mít lekci? Tak jsme tu právě pro vás přišli s tím nejlepším řešením! Máme pro vás přichystaný rezervační systém, který není vůbec těžký! Má váš zákazník Multisport kartu?

fitness

Náš systém je s Multisportem propojený takže to bude o hodně snadnější! A co takové živé vysílání z místa cvičení? Nebo chcete snad vytvořit vouchery? Tuto možnost také nabízíme. Na našich stránkách se můžete dočíst podrobnější informace o našem rezervačním systému, a tím si ulehčit vaší práci! Bojíte se, ale najet na nový systém? Nebojte se ničeho, protože my vás nenecháme ve štychu! Ano je to tak. Máme zákaznickou podporu, takže s vámi vše projdeme, aby jste byli co nejvíce v klidu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme totiž jako k jednotlivci, tedy individuálně. Pokud vás, ale zajímá cena podívejte se znovu na naše stránky, kde máme i toto vypsané. Tedy za jakou cenu budete mít dané služby. Nebojte se žádného zajíce v pytli nekoupíte, my jsme féroví! A nebo si dokonce chcete vyzkoušet naši demoverzi?

fitness

Tak tu jsme pro vás připravili na našem webu, takže směle do toho. A ještě u nás najdete i návod pro váš rezervační systém, aby jste se s ním náležitě sžili. No není to skvělá zpráva právě dnes? Ušetříte jak svoje nervy, tak i vašich zaměstnanců, a navíc získáte perfektní přehled o vašem fitness centru! Třeba své služby rozšíříte o další možnosti cviků nebo lekcích, které vám třeba do dnešního dne chyběly! Těšíme se proto na vás, a v případě jakýchkoliv dotazů, neváhejte a obraťte se na naše odborníky, kteří vám rádi pomůžou a podají pomocnou ruku. Každý přece jednou začínal a stoprocentně nevěděl hned vše ne? Proto využijte naší online rezervační systém.