Naše vlasy vyžadují úpravu od profesionála minimálně dvakrát ročně. Většina z nás chodí léta ke své oblíbené kadeřnici a nemá potřebu tuto rutinu měnit. Nové myšlenky a trendy nicméně přinášejí popudy k transformaci. Je moderní dbát na krásu i zdraví a podporovat výrobce, kteří dodržují zásady etiky. Pokud se objednáme na stříhání do olomoucké Zelené Hlavy, necháme si zde umýt vlasy šampónem netestovaným na zvířatech. Pokud si přineseme vlastní nádobku, můžeme si ho tu i koupit, zde se totiž prodává bezobalově. Filosofie tohoto salónu je veskrze inspirativní a měla by se stát příkladem komerčním podnikatelkám.

Krása a zdraví

Každodenní realita

Touha dělat věci jinak byla základním stavebním kamenem projektu Zuzany Burdějové a Terezy Schubertové. Jednoho dne se konečně rozhodly realizovat svůj sen a dělat smysluplně to, co je opravdu baví. Jejich kadeřnictví bylo otevřeno v Kateřinské ulici poblíž Dolního náměstí v roce 2014. Přírodní kosmetika je zde přirozenou součástí života. Můžete zde zakoupit barvy profi značky Natulique nebo Voono. Na své si zde přijdou i produkty populární brněnské firmy Tierra Verde nebo olomoucký šampon Caltha. Asi si dokážeme představit, že cesta takového salónu není vždy poseta růžemi. Naše společnost se stále více otevírá alternativním variantám, avšak jedná se o dlouhotrvající proces. Zelená Hlava si proto zaslouží, abychom před její kuráží a odvahou smekli klobouk.
Souznění s přírodou

Světlo pro svět

Pokud uvažujete o založení vlastního kadeřnictví nebo již vlastní provozujete, možná jste právě načerpali nápady a podněty k tvoření. Když chceme nabízet originální služby, máme vizi a jsme si jisti tím, co chceme, nezbývá než si za tím jít. Je potřeba, aby se lidé probudili a naučili se více vnímat své tělo a vlastní přirozenost. Záleží na tom, co si dáváme na hlavu, neboť to to souvisí s naším zdravím i prosperitou přírody.