Už jste slyšeli o ketogenní dietě? Víte, že se jedná o proteinovou dietu, při které do svého těla dostáváte více proteinů a bílkovin a snížíte příjem sacharidů a tuků? Ano, je to přesně tak. Na základě tohoto systému a speciálně upraveného jídelníčku totiž svému tělu navodíte přirozený stav zvaný ketóza, který je lékařsky prověřený, takže se není čeho obávat. Vaše tělo pak začne spotřebovávat uložené tuky a přeměňovat je na energii, zatímco Vy budete přijímat dostatečné množství živin, minerálů a vitamínů, takže můžete shodit přebytečné kilogramy snadno a především také chutně a to je něco, co jsme doposud neznali a jen těžko bychom tomu ještě před deseti lety věřili, že se dají shodit přebytečné kilogramy i snadno a snad pomocí chutného a zdravého jídelníčku. A nemusíte se ničeho obávat, svaly zůstanou zachovány, proto se při této dietě jí velké množství proteinů a bílkovin a jídla jsou speciálně připravovaná, aby všechno fungovalo.

ovoc

Jednou ze společností, která jídla a veškeré produkty a pokrmy vyrábí je ketomix bmikalkulacka.cz.

Tato společnost dodává na trh neomezené množství produktů, chutných a zdravých a především takových, aby odpovídaly ketogenní dietě. Můžete si u nich zakoupit jídla na několik dní, týdnů i měsíců předem. Žádné „krabičkování“ Vás nečeká. Jídla si nemusíte někde složitě každý den vyzvedávat. Bohatě postačí, když si objednáte několik balíčků a upravených jídel. Pokrmy nebývají ani složité na přípravu. Jídla jsou vytvářena na základě výživových hodnot, které předem určují výživoví specialisté. Na jejich stránkách najdete i celou řadu receptů.

miska s jídlem

Navíc jíte několikrát denně, takže nezapomínejte ani na smoothie a svačinky přes den, když budete mít hlad nebo na něco dobrého chuť.

U této značky můžete objevit neuvěřitelné množství různých produktů, proteinových koktejlů, pečiva, palačinek, sladkostí a mnoho dalšího.