Bez mobilního telefonu už bych opravdu nedokázala být. Mobilní telefon beru něco takového, jako už součást rodiny. Vy se možná snad smějete, ale věřte mi, že pro mě je mobilní telefon opravdu hodně důležitý. A to taky z toho důvodu, že bydlím na vesnici a opravdu nemám moc přátel, se kterými bych si zašla třeba někam do restaurace nebo někam do baru. A opravdu hodně mě to mrzí, takže jsem ráda, že mám mobilní telefon, se kterým si občas mohu zahrát také nějakou hru. Ráda hraji různé mobilní hry, stejně tak jako na počítači. Vy si možná říkáte, že právě kvůli hraním hrám na mobilu a na notebooku nebo na počítači nemám vůbec žádné přátelé.

Ráda hraji online hry.

Tohle ale vůbec není pravda. Já jsem se právě s přítelem přestěhovala na vesnici. Bohužel ale přítel se se mnou rozešel, ale já jsem zůstala na vesnici, protože mám tady své děti a chci je tady na vesnici vychovávat a chodí tady taky do školy a do školky. Takže že jsem si řekla, že ještě že mám mobilní telefon, se kterým mohu volat velmi často rodině a taky dvěma kamarádkám, se kterými si hodně rozumím. Jenomže vesnice je od našeho města dvacet kilometrů, takže se nemohu s přáteli a s rodinou vidět opravdu každý den.

Mobil je můj přítel.

Kolikrát to vyčítám příteli, že mě jsem na vesnice dotáhl, kde potom po třech letech odešel. Bylo mi to velice líto a byla jsem naštvaná. Takže jsem si taky velice oblíbila mobilní hry, které hraji opravdu každý den, když jsou děti třeba ve škole anebo ve školce. Jsem ještě na rodičovské dovolené, takže do práce nechodím. A i kdybych už chodila do práce, tak to bude tady místní obchod, který je padesát metrů od mého bydliště. Takže i tak stejně bych neměla žádné přátelé. Kolikrát si říkám, že až děti vyrostou, tak třeba za pět šest let půjdu bydlet do města, kde mám rodinu a taky hodně přátel. Někdy je to vážně složité.