Problémy s financemi řeší více jak polovina národa. Možná si řeknete, že je to málo, ale další čtvrtina se topí ještě v horších situacích, jako jsou exekuce. Nemusíme přehánět ani se ohánět jakými čísly. Každému je jasné, že mnoho lidí má problémy s penězi. Někteří už jen proto, že nevychází s výplatou. Zaplatíte bydlení, jídlo, paušály na telefony, veškeré platby za elektřinu vodu, nájem v bytě, něco dáte na jídlo, protože každý přece musí jíst a ten zbytek na naftu nebo dětem na nové boty či pomůcky do školy. Je toho opravdu hodně, co musíme zaplatit, abychom vlastně mohli „normálně“ žít jako všichni ostatní. Jenomže výplata je malá, mnohdy až mizivá, i když se v posledních letech přidává i na minimální mzdě, pořád to není moc vidět. Vždyť i důchody jsou větší než je minimální mzda, to si myslí pomalu každý druhý pracující „obyčejný“ člověk.

počítač, káva, sešit

Nadávat na systém zřejmě nemá cenu, tím si samozřejmě nepomůžeme, takže jak z toho ven? Pokud vlastníte nemovitost, můžete ji dát do zástavy a zajistit si hypotéku. Nebankovní hypotéky se vyřizují snadno a velice rychle, takže v tom není vůbec žádný problém. Navíc tolerují i záznamy v registrech dlužníků, takže pokud jste neměli poslední dva měsíce na splátku půjčky nebo na zaplacení paušálu za telefon, a máte záznam v registru, pak si nemusíte dělat starosti. Kvůli záznamu o půjčku nepřijdete.

žena v koncích

Máte exekuce nebo jiné dluhy? Nebankovní hypotéka pomůže vyřešit i tyto problémy. Musíte však prokázat, že máte na splácení, to je dáno zákonem, tím stát chrání lidi před tím, aby neměli další dluhy nebo aby se nedostávali do dluhových pastí. S nebankovní americkou hypotékou totiž můžete splatit i staré půjčky nebo vyplatit exekuce. Do zástavy přitom můžete dát třeba i družstevní byt, klasický byt, dům, pozemek a mnoho dalších nemovitostí.

Peníze z americké nebankovní hypotéky můžete využít jakýmkoliv způsobem. Můžete s nimi naprosto cokoliv zaplatit či si koupit. Pořídit vybavení do bytu, nové auto, zaplatit dluhy, zkrátka a dobře cokoliv.