U tvorby článků se vždy zaměřujeme na jejich kvalitu a originalitu. Žádné z textů nejsou zkopírovány. Jedná se vždy o text, který je vytvořen přímo podle potřeb klienta. Texty se píší na základě vašich stránek.psací blok.jpg

  • Abychom se přizpůsobili vyšším požadavkům internetových vyhledávačů, změnili jsme původní verzi 1.0. na novější verzi 2.0.
  • Pr články vygradovaly a nová verze má vyšší efektivitu, splňuje i nejnáročnější požadavky vyhledávačů a zajišťuje lepší stabilitu na Googlu.

Texty mají vždy nejméně 1800 znaků a obsahují také obrázky, které se hodí k danému tématu. Jsou přiřazeny na weby, které obsahují stejná témata, aby byla podobná témata na jednom místě.
Navíc jsou publikovány na více jak 50 serverech s různou IP adresou.
Tyto weby využívají SSL zabezpečení.
K dispozici je také slovenská verze.

Požadavky vyhledávačů na kvalitu zpětných odkazů se neustále zvyšují

Proto se i naše texty musely vyvinout. Od počátku fungování naší společnosti již uplynulo spoustu let, proto jsme se museli i my přizpůsobit moderním trendům. Jeden text se vždy píše na jedno klíčové slovo nebo na jeden odkaz, aby byla zajištěna co nejvyšší efektivita zpětného odkazu.zapisník u počítače.jpg
Cena je 500 Kč.

  • Konečně efektivnější a lepší verze, která umožní vyšší návštěvnost vašeho webu. Na klíčových slovech se samozřejmě dopředu domluvíme i na jejich počtu.
  • Weby, kde budou texty publikovány, mají vysokou návštěvnost a lze je číst také na mobilních zařízeních.
  • Zajišťujeme publikaci textů na takových webech, které běží na IP adrese, ze které ještě zatím nevychází žádný zpětný odkaz.
  • Weby mají navíc vysokou návštěvnost a bohatý obsah. Dokonce obsahují redakční obsah. Ten je pravidelně aktualizován.

Texty jsou psané našimi profesionálními copywritery. Zajišťují zlepšení pozice ve vyhledávačích. Jsou důležité z hlediska zpětných odkazů. Jakmile skončíme spolupráci, zajistíme vám všechny odkazy, kde se vyskytovaly texty a předáme je do vašich vlastních rukou.