V dnešní době nabídka na moto trhu neustále roste. A též ochota majitelů aut utrácet někdy až nehorázné sumy za zkrášlení svého miláčka. Chtěli byste si vylepšit interiér Vašeho auta, ale nevíte, kde zboží sehnat? Nebo máte obavu, že budete vypadat divně ve Vašem okolí? Tak čtěte dále.
kabina vozu
Změna exteriéru
Změna exteriéru je velmi často nákladná a zdlouhavá. Nejdříve je nutné si opravdu důkladně promyslet, co chcete změnit. Pouze barvu na poklicích? Nebo chcete přelakovat celé auto? Tento krok je opravdu důležitý, protože jde o změnu velmi nákladnou. A nejspíše nikdo z Vás nechce zbytečně vyhodit své peníze z okna. Následně být nespokojený a jezdit v ošklivém autě. Jakmile máte o vzhledu jasno, tak přichází na řadu volba podniku, kde Vám z Vašeho miláčka udělají ještě většího “bouráka“.  Nesnažte se ušetřit pár set u levnějšího podniku, protože Vy potřebujete kvalitní nástřik, a hlavně odbornou práci. A to bohužel často levné podniky nenabízejí.

Změna interiéru
Změna interiéru není obvykle tak náročná jako změna exteriéru. Samozřejmě pokud se rozhodnete pro volant vykládaný diamanty či potah sedačky z kůže krokodýla, tak si pořádně připlatíte. Ale pojďme se podívat na běžné úpravy, které si může většina z nás dovolit. Na internetu je spousta obchodů, kde si můžete levně pořídit pěkné doplňky do auta. Chlupaté obaly na volant v různých barvách už jsou takovou stálicí na trhu. Ale co takhle sladit s nově oblečeným volantem i řadící páku a ruční brzdu? To už je opravdu něco pro labužníky. Rozhodně se nebojte ani experimentovat s potahem na sedačky. Co třeba zvolit takovou strukturu, že během jízdy budete mít i menší masáž zad? Nezní to příjemně?
rezavý náklaďák
Rozhodnutí
Pokud stále váháte, tak zkuste změnu na chvíli odložit. A sami uvidíte, jestli Vás to bude lákat i za pár týdnů či měsíců. Přeci jen budete to mít denně na očích. Je nesmysl si dělat obavy z toho, co si Vaše okolí bude myslet. Chcete auta s leopardím vzorem? Proč ne! Nebo chcete sladce růžový interiér Vašeho miláčka? Směle do toho. Opravdu, je nesmysl se řídit názorem okolí, protože ty v tom jezdit nebudou. A proč si nezpříjemnit život, když si to můžeme poměrně levně dovolit?